Arry z Dvorku Čamourku "GRACE"

z deníku jedné gordonky

Statistika

MAPA SETŘÍHO OSÍDLENÍ

Březen 2008

Od víkendu se nic zvláštního nestalo. I velikonoční veselí proběhlo naprosto hladce. Tenhle školní týden byl navíc takový zkrácený,  v brně jsme se stačily jen ohřát a už jsme zase mašírovaly zpět domů;)

V sobotu 22.3. jsme s Gracinkou vyrazily nasát výstavní atmosféru do Letňan. Kruh jsme našly v pohodě, ale překvapilo nás, že v tom samém kruhu se nejdříve posuzují kokři. Monikou s Arwenkou jsme potkala venku. Protáhla nás mezi majiteli setrů. Šlo se proběhnout na letiště. Když jsme se vrátily ke kruhu, přišla Gábina s Astou. Holky jako by si z oka vypadly. Grace je jen o něco mohutnější. Čekaly jsme na bráchu Akimka, s tím se šlo opět dovádět na letiště. Grace si s ní padla hned do oka. Řádili jako černá ruka. Asta se držela trochu dál, hlavně byla vystrašená z dětí. Všichni to jsou ale fešáci, naše děcka z Čamourku.


V úterý vládlo nad Brnem opravdu aprílové počasí. Ráno jsme vstali, všude mlha, sněžilo. Když jsme se vraceli po 9-00 ze školy, bylo všude modro. Takovéhle počasí se střídalo celý den. Nehodlali jsme se ale nechat ujít malé lední medvídky. Navíc jsme v brněnské ZOO nikdy nebyli. Jelo se i s Grace a Bodlákem, takže psíci si užili plno kontaktů s všemožnými zvířátky. Jen já jsem byla zklamaná, žirafy nebyly v chladném počasí venku...
V pondělí mi panička naplánovala hned dvojí venčení. Naštěstí jsem si mezi nimi mohla skoro 2hoďky odfrknout, takže jsem je zvládla levou zadní. Po obědě jsme šli venčit klasicky s Bodlákem a k večeru se Sindy a Charliem.
Hnusným počasím počínajíc přes mojí komplikovanou náladu až k nezbedným psíkům úplně nakonec se tenhle týden jeví zase jako šílená jízda na horské dráze. Vždycky, když už si říkám, že nemůže být hůř a hrabu se pomalu nahoru, nastává sešup hluboko hluboko dolů... Jako by to všechno začalo už v pondělí, kdy se Grace vyválela v tom "hovínku". Asi to bylo znamení, že se mám zahrabat a dlouho nevylézat...
... kdo by to byl řekl, jak se nevinná rutinní vycházka může zvrtnout. Že se nám v houší se tam ztrátí jeden pes ze tří, na to už jsme si zvykly. Pískám "Ke mně!" a čekáme, odkud se ti lumpíci přivalí. Sem tam nás ignorují, ale do pár minut jsou zpět s nejšťastnejším výraze, co že to zas hezkého prohnali. Tedy teriéři. Grace se s nimi většinou pustí, ale po pár skocíš se vrací za námi.
Posledni komentare
11.03.2008 18:00:09: Tedy Ty to tak vyprávíš, že to až cítím sem :-D G.
Dneska odpolko jsme vyrazili na vychajdu se šarpejím fešákem Ruppertem. Ti naši miláčci nejdříve dělali, že se kámošit vůbec nebudou. Nejdříve Gracinka dělala, že se bojí, jak Markétky s Fandou, tak i Ruppíka;) Ten zase předstíral zdárně nezájem o "pobuzenou" Růženku, když se Grace rozkoukala. Čmuchal si sadem, frajeřil.

Veřte nebo ne, Grace se dnes poprvé rozeběhla za zajícem, co těsně před ní vystartoval z lože. Vůbec to byla povedená vychajda. Sluníčko nás krásně hřálo, měly jsme celý sad pro sebe.  Už po pár krocích se před námi objevil pár bažantů, na ty Grace zatím jen koukala. Přeci jen, byli od ní "daleko". Párkrát poskočila a koukala za nimi. Šly jsme dál, aportovala klacíky jedna radost. Sem tam se zastavila, jako by vystavovala, ale kdo ví.
aneb spolehněte se na České dráhy...

Včera, tedy ve čtvrtek 6.3., bylo nádherně. Dopoledne jsem seděla na přednáškách. Vzala jsem tam s sebou i Grace, jelikož nám konenčně dodělávali na privátě výměnu balkonových dveří. A když bylo tak hezky, říkala jsem si, že škoda sedět zavřené v posluchárně...
To nám ten březen pěkně začíná. Už konec února byl plný jednou návštěvou veteriny za druhou. Předpokládám, že budeme za chvíli dostávat věrnostní slevu.
Posledni komentare
07.03.2008 21:57:21: A mimochodem, ta zmena stranek je vazne dobra :-).g
07.03.2008 21:40:50: No a jeste k tomu zanetu v usich... Daisy tim taky hodne trpela a pomohlo vystrihat chlupy kolem zvu...
 
Developed by Darja 2007