Arry z Dvorku Čamourku "GRACE"

z deníku jedné gordonky

Statistika

MAPA SETŘÍHO OSÍDLENÍ

Březen 2008

Když se nic neděje..

Od víkendu se nic zvláštního nestalo. I velikonoční veselí proběhlo naprosto hladce. Tenhle školní týden byl navíc takový zkrácený,  v brně jsme se stačily jen ohřát a už jsme zase mašírovaly zpět domů;)
Chci se s vámi ale podělit o pár největších novinek nadcházejících dní. V sobotu nám začíná oficiální kurz na cvičáku. Grace se těší, pejsky miluje, bude ve svém živlu. Já se svojí bronchitidou se tedy vůbec netěším, navíc nevím, jak sýpající odvolám psa;) I kdyby s píšťalkou..;) V neděli vyrážíme na svod do Horních Počernic. Potkáme opět čamourkovské sourozence a poznáme nové kamarády. Svod nás nechává naprosto chladnými, jen jsem si koupila nové tkaničky do mých lesnických botek;-) Měla bych tedy vyřešit oděv, protože na černém pozadí (= všechny moje dostupné bundy) se Grace ztratí.. ale do neděle času dost!=) A co už nám nikdo neodpáře, dnes jsem zaplatila poplatek na výstavu, k nám, na Kačinu. I náš kámoš Kápo se tam bude "vlnit" v kruhu... Bude to jistě povedená akce;)

A taková zpráva mimo. Ve středu jsem byla na výjezdě se školou. Podívat se, jak "vypadá" kráva a jak prase. Psiska byla úplně nadšená, když jsme přišly s Terkou domů. Aroma kravína je krásné. Nejen pro mne, pro psy snad ještě více. Ve fotogalerii je odkaz na fotky z mobilu za minulých cca 14dní. Mezi nimi je i pár fotek z výjezdu. Pokochejte se malými selátky.

PS: Založila jsem novou rubriku "Cvičák" - budeme vás v ní informovat o tom, co všechno už umíme navíc k povelům sedni, lehni a dej pac;-)
Žádné komentáře
 
Developed by Darja 2007