Arry z Dvorku Čamourku "GRACE"

z deníku jedné gordonky

Statistika

MAPA SETŘÍHO OSÍDLENÍ

Březen 2008

MVP Praha 22.3.2008

V sobotu 22.3. jsme s Gracinkou vyrazily nasát výstavní atmosféru do Letňan. Kruh jsme našly v pohodě, ale překvapilo nás, že v tom samém kruhu se nejdříve posuzují kokři. Monikou s Arwenkou jsme potkala venku. Protáhla nás mezi majiteli setrů. Šlo se proběhnout na letiště. Když jsme se vrátily ke kruhu, přišla Gábina s Astou. Holky jako by si z oka vypadly. Grace je jen o něco mohutnější. Čekaly jsme na bráchu Akimka, s tím se šlo opět dovádět na letiště. Grace si s ní padla hned do oka. Řádili jako černá ruka. Asta se držela trochu dál, hlavně byla vystrašená z dětí. Všichni to jsou ale fešáci, naše děcka z Čamourku.


Ze samotného vystavování kordonů žádné fotky nemám, v hale bylo naprosto špatné osvětlení. Alespoň já jsem nebyla schopná nic vyfotit. Potkaly jsme i pár lidí z fóra můj pes (letmo). Snad příště poklábosíme více. A taky Lucku (od Benjiho) a Jitku (od Majkýska) – ty ještě zběžněji než ostatní. Grace ale dala chudákovi Benjimu pěkně na jeho citlivou dušičku. Čuchnul jí k zadku a ona po něm vostře vyjela, ženská jedna nezbedná. Benji se pak tvářil dosti zkroušeně. Ani se s Grace nechtěl nechat vyfotit=) Ale je to kokří fešák… na fotkách tedy vypadá větší. Je neuvěřitelné, jak ty fotky zkreslují. Grace taky vypadá jako obřík a kde nic tu nic. Tedy do Arwen ji výškově moc nechybí, asi budeme velká gordoní slečna.

Grace mne mile překvapila, jak po počátečním bázlivém proplouvání halou se projevovala sobě typicky. Příští neděli vyrážíme na svod, tak snad si neutrhnem ostudu. Držte nám palce!;-) Navíc nás „všichni“ nalařili na výstavy, kdy už začnem, takže o tom móc přemýšlíme… D+G

Žádné komentáře
 
Developed by Darja 2007