Arry z Dvorku Čamourku "GRACE"

z deníku jedné gordonky

Statistika

MAPA SETŘÍHO OSÍDLENÍ

Březen 2008

Na veterině jako doma..

To nám ten březen pěkně začíná. Už konec února byl plný jednou návštěvou veteriny za druhou. Předpokládám, že budeme za chvíli dostávat věrnostní slevu.
Zánět očí už máme téměř vyléčený, dostaly jsme opět pochvalu, jak pečlivě dodžujeme kapání. Kapičky ale stále máme, i když už zánět odezněl. Musíme je spotřebovat celé, aby léčba byla účinná.
A teď k naší nové komplikaci. V sobotu jsem malé čistila ouška v pološeru, takže jsem si nevšimla, že má jedno zarudlé. Levé ucho bylo už v neděli dopoledne plné hnisu. všimla jsem si, že je červené. Hned jsem věděla, která bije. Chjo. Vyčistila jsem ho podruhé a za pár hodin byla situace stejná. Náš veterinář má v neděli jen vvečer, takže jsem čekala až ns dnešní dopoledne. Samozřejmě jsem se v diagnóze nespletla. Pan doktor Gracince ouško vypláchnul. Tedy snažil se. Nalil ji spoustu roztoku čehosi do ucha a tvrdil, ať ustoupím, že se malá oklepe. Ale kdeže. Ta si sedla a čekala na piškotek. Pak tedy jednou (JEDNOU!) zaklepala ušima a to bylo vše;-) Dostaly jsme další kapky. Máme dvakrát denně pucovat zvukovod i boltce. Přišla jsem zas o 400 lehčí. Ta veterina, to je byznys;-)
Doufám, že jsme si na dlouhou dobu dopředu vybraly všechny zdravotní lapálie. Udělám pro malou vše, i kdyby nebylo na chleba, tak pro ní zaplatím cokoliv. Ale spíš je mi jí líto, když ji 6x denně otravuju s očima a teď do toho 2x denně uši... Chudák moje malá!
Poslední komentáře
07.03.2008 21:57:21: A mimochodem, ta zmena stranek je vazne dobra :-).g
07.03.2008 21:40:50: No a jeste k tomu zanetu v usich... Daisy tim taky hodne trpela a pomohlo vystrihat chlupy kolem zvu...
 
Developed by Darja 2007