Arry z Dvorku Čamourku "GRACE"

z deníku jedné gordonky

Statistika

MAPA SETŘÍHO OSÍDLENÍ

Červen 2008

Když se panička učí...

...nestojí ty dny za sáhodlouhé okomentování. Většinou se dopoledne vyvalíme na balkón a pěkně se opékáme. Já hlídám jako ostříž, co kdyby. Všem ukazuju, že jsem obranář první kategorie! Panička je zavalená spoustou papírů, ale nemám dovoleno je ničit, škoda;(
Dokonce ani necvičíme. Je to škoda. Sice bylo teď poslední dobou šílené vedro, ale to jsou jen výmluvy. Panička slibuje, že pokud zvládne ve čtvrtek zkoušku, pojedeme aspoň an týden na chajdu. Ještě jsem tam nebyla, ale určitě to bude bezva. Za chatou hned les a louky, celý den budu hlídat pozemek;-) A taky budeme pilovat ve výcviku.... Zaostáváme!
Ve středu jsme se zjevily na otočku v Brně. Jeli jsme se s Bodlákem ukázat novému panu domácímu. Sice jsme asi nedělali zrovinka skvělý dojem, pan majitel se stále kabonil. Ale stěhujeme se... Od července bude naše trvalá adresa v Brně ul. Hutařova. Velký byt paničky naprosto uchvátil, nám se taky líbí, to budou probíhačky;)
Ve čtvrtek se vrátili paničky z rodiče z výjezdu za teplem, sice to byla pracovní cesta, ale vrátili se úplně jiní! Nepoznala jsem je! Nejdřív jsem děsně štěkala a vypadala, že ty cizí lidi nepustím přes práh! Ale zklamali mě... Normálně mi nic nedovezli;( Táta se sice snažil vymluvit z toho tím, že za celý týden v Dubaji neiděl ani jednoho psa... Ale mám mu to věřit? Pak přidal, že viděl jen jeden veterinární mrakodrap, ale že tam asi spíš chodí velbloudi než psíci. Budiž jim odpuštěno, ale za trest jsem s nimi dnes nechtěla spát v posteli;-)
Ve čtvrtek odpoledne jsme vyrazily s paničkou a mamčou směr atletický stadion. Proběhlo tam zahájení 3.her Městské olympiády dětí a mládeže v Kutné Hoře. Panička na 1.ročníku dělala hostesku. Brácha, Pavka, pravidelně sbírá tuny medailí na atletickém bojišti i v kolektivních sportech. A včera dostal "za odměnu" (tj. své sportovní úspěchy) možnost přečíst slib sportovců před všemi žáky 4 základních škol a 2gymnázií! Panička na něj byla hrdá a vypadala, že má vlhké oči...
A zítra, v sobotu, nás čeká výstava. S kuropěním budeme vyjíždět směr Kunratice na speciální výstavu ČPSK. Posuzovat bude paní Irena Rafalská, panička je z toho zas mírně nervózní. Poklus ani postoj zas nenatrénovala;-) Tedy se mnou ho nenatrénovala. Uvidíme. Hlavně se těšíme na spoustu psích známých a hlavně maminku Dyks s Jiřinkou!!! A snad přijde i ségra Asta... Jupííí!
Žádné komentáře
 
Developed by Darja 2007