Arry z Dvorku Čamourku "GRACE"

z deníku jedné gordonky

Statistika

MAPA SETŘÍHO OSÍDLENÍ

Červen 2009

Jak žijeme v červnu?

Vypadá to, že se flákáme. Opak je pravdou.

Páneček renovuje byt (pejskové za pár měsíců až let dostanou také nové přístřešky venku, zatím si budou užívat luxusu doma – chichi, asi se jim ven pak nebude chtít!), panička má plnou hlavu zkoušek. Občas cvičíme, ale spíš se jen chodíme proběhnout k večeru – vybít energii po náročném dnu pro páníčky a lenivém pro psy.

A rosteme jako z vody: Aron má 35kg /ve 2 a půl letech/, Grace 25kg /ve 20 měsících/ a Centi 17kg / v 6 měsících/. S chlupama je na tom starší část smečky na štýru, Centi už má víc chlupů než Aron a Grace dohromady. Je vidět, že kvalitní genetické předpoklady, se nezapřou!

Na víkend nám páníček odletěl do Anglie, panička šprtala.  V pátek na chvíli navštívila známé a jejich nový přírůstek fenku borderky – Bristly. Grace jim chtěla „zabít“ kocoura Mojžíše a ten, ač je zvyklý na přítomnost psů, vůbec nezapomněl, co správná kočka má dělat. Stále ji provokoval z pergoly a Grace se mohla zbláznit.

A novinky z okolí:

1)     Aronova ségra, Arčí z Čehovských lánů, se stane tento týden poprvé mamčou, hrdým tatínkem nebude nikdo jiný než Terrášek, Terry Czech Pamir, naší kamarádky Moniky – CHS Z Wenytry.  U nich byl zaznamenám další úspěch v podobě krytí Arwen s Terrym, držíme pěsti, ať to všechno dopadne!

2)     Z Polné k nám o víkendu doletěla ta nejlepší zpráva! Dyksi ( mamča naší Grace) porodila 10 (!) krásných kuliček – 6kluků a 4 holky. Je to určitě kvalitní vrh, tatínkem je Forester´s Zampano of Darkmoor z Německa. Více se budete postupně dozvídat na webových stránkách CHS Z Dvorku Čamourku.

Žádné komentáře
 
Developed by Darja 2007