Arry z Dvorku Čamourku "GRACE"

z deníku jedné gordonky

Statistika

MAPA SETŘÍHO OSÍDLENÍ

Červen 2009

Speciální výstava - Kunratice 2009

Grace  si užila další z výstav (Speciální výstava pro anglického ohaře) pořádané při OV Kunratice.

Opět jsme získaly VD, ale konečně mi přišlo, že Grace není až tak stresovaná ze samotného předvádění a i posudek byl skvělý. Moc děkuji Monice, CHS Z Wenytry, za předvedení.

Posudek: Fena poněkud jemnější kostry, hlava samičího typu, krk středně dlouhý, výrazný kohoutek, delší rovný hřbet, středně hluboký hrudník, poněkud užší střední fronta, slabší osrstění, dobrá mechanika pohybu. – VD1

Posuzoval poradce chovu pro gordonsetry. O to smutnější je žalostná účast v kruhu!!! Plemeno prezentovali za psi Basco (od Moniky) a za feny Grace.  Celkově se v kruhu posuzovalo 17psů – 7 IS, 6 AS, 2 GS a 2 POI. Posuzování bylo pečlivé, přístup k vystavovaným jedincům milý.

I počasí vydrželo, pokud nepočítám kratší přeháňku v poledne. Grace přesto dostala přístřešek v podobě psí boudičky, uvnitř s dekou. Kvičela, jak kdyby ji tam ubližovali. Přitom tam byla spokojená. Aby toho nebylo málo, stačila „požrat“ výstavní vodítko, které měla na krku, aby si na něj zvykla. A když jsem šla fotit Basca s pohárem ( získal BOBa!!!), tak boudičku převrátila;-) No comment. Prostě Čamourek. Totéž se povedlo ségře Astě na stejném místě o rok dříve;-)

Potkali jsme opět spoustu setřích známých, poklábosili. Snad bude za rok účast hojnější. Speciální výstava na tak krásném místě si to jistě zaslouží!

 

Žádné komentáře
 
Developed by Darja 2007