Arry z Dvorku Čamourku "GRACE"

z deníku jedné gordonky

Statistika

MAPA SETŘÍHO OSÍDLENÍ

Červen 2010

Speciální výstava ČPSK - Kunratice

Při OV Kunratice se každoročně koná speciální výstava. S Grace jsme na ní zavítaly již potřetí. Prostředím je to jedna z nejlepších výstav, co jsem kdy zažila. Prostorností kruhů by se mohli učit i na mezinárodní výstavě.

Letošní ročník posuzovala paní Irena Rafalská, dlouholetá chovatelka irských setrů. Posuzování bylo korektní a velice pečlivé. Paní Rafalská najde během pár minut v kruhu přednosti a nedostatky psa tak dokonale, že je radost mít od ní posudek.
S Grace jsme byly nahlášené do tř. otevřené, konkurenci jsme měly ve 2 fenkách Boře z Černic p. poradce chovu Šonky a Doně z Čejských lesíků (Dixi) p. Kačerovského. Grace se udržela na "výborné" vlně a odnesla si z této konkurence známku VÝBORNÁ 2.

Prezentace nás dnes zklamala, dokonce mi Grace utekla z kruhu. Děs! Věděla jsem, že budeme minimálně běhat pro posouzení pohybu a i to, že Grace tímto posuzováním nebude nadšená. Ale za ten posudek to stálo...

neoficiální výsledky gordonsetrů:
psi -mladí
Alwin z Wenytry VD3
Britt z DČ V1 CAJC BOB
Nat Kingdom Scotch DAMA Krkonoše V
psi - pracovní
Basco Lovec z Gordonu V1 bez tit.
feny - mladé
Amarena Esperanza Futura V2
Bora z DČ V1 CAJC
feny - otevřená
Arry z DČ V2
Bora z Černic V3
Dona z Čejských lesíků V1 bez tit.
feny - pracovní
Alma Pro Felicitate V2
Maria Matilde Scotch DAMA Krkonoše V1 CAC Vítěz speciální výstavy

Na výstavě jsme se potkali se spoustou známých lidí, bylo to příjemné dopoledne a popolední. Béčkoví Čamourci nezklamali ani dnešní den, když si Gracini polosourozenci Bora a Britt získali CAJC, Britt navíc v téměř roce života získal titul BOB pro nejlepšího gordona na výstavě. GRATULUJI! Jsem moc ráda, že je "naše" CHS vidět... paní Rafalská se divila, cože je to za CHS, ještě o ní jistě hodně uslyší!
Žádné komentáře
 
Developed by Darja 2007