Arry z Dvorku Čamourku "GRACE"

z deníku jedné gordonky

Statistika

MAPA SETŘÍHO OSÍDLENÍ

Červenec 2008

Interdog Mladá Boleslav

Dnes jsme jely na výstavu do Mladé Boleslavi. hlavně proto, abych podpořily naše fešáky Honzu s Aronem. Ani naše držení tlapiček nepomohlo a Aron získal "jen" VD, protože nemá chlupy. On je má, ale míň než všichni ostatní... My vás máme stejně moc rády, kluci!
Grace si po měsíci opět zařádila se svojí čamourkovou ségrou Astou. Jsou si neskutečně podobné. Snad čím dál tím víc. Asťulka se nenechala zahambit a vyběhala si VN1. Odpoledne dokonce šly s Gabčou v soutěži o nejlepší dorost výstavy... Nevíme, jak dopadly, ale třeba vyhrály;)
Bezvadně jsme si popovídaly s Mončou a její gordonskou smečkou. Už se těším až poznáme osobně nový přírůstek, prcka Basca. Nakonec jsme udělali i hromadnou gordonní fotku,... (viz fotogalerie)
Nakoupilo se zas trochu dobrot, včetně nádherně vyuzeného a měkoučkého ucha. S chutí bych se do něj dala také;) Zainvestovali jsme do manikůry a koupili profinůžky na drápky. Jsem s nima neskutečně spokojená. Už jsem Grace oštípala všechny drápky a pohoda;)
iI přes Aronkův neúspěch to nakonec byla opět milá výstava. A ani jsme nezmokli...;)
Poslední komentáře
21.07.2008 17:36:58: Ahol holky. Dekujeme za podporu a fotecky. Uvidime se za mesic v Mlade Boleslavi, kde to teprve ve t...
 
Developed by Darja 2007