Arry z Dvorku Čamourku "GRACE"

z deníku jedné gordonky

Statistika

MAPA SETŘÍHO OSÍDLENÍ

Červenec 2008

Středa- akce je třeba;)

Dnes už je čtvrtek a s paničkou nic není. Je úplně hotová. Bolí ji hlava a bříško, ale zase s ní můžu ležet v pelíšku;) Ale středa byla moc povedeným dnem, i díky nádhernému počasí...
... Po dopoledním výcviku jsem si schrupla. Najednou koukám, že se obě paničky balí a že se někam jede. A já s nimi. Byla jsem maximálně nadšená. To jsem ani nevěděla, jaké hezké překvapení mi připravily! Jelo se do Potěh, vesnice kousek od Čáslavi, k babiččiným známým, kteří jsou už pár dní novími majiteli kokří slečny.
Hedy, vl.jm. Heny z Blatova, je 3měsíční modrá bělouška. Je to typická kokřice, její ocásek se točí v šíleném kmitočtu. Ničeho se nebojí, je stále plná energie. Lumpačí. Grace si ji ze začátku nevšímala jako obvykle (viz případ Attila), ale nakonec si spolu holky vyhrály celé odpoledne. Hedy je číslo. Na tak malého prcka dokázala být čilá 4hodiny v kuse a stále vymýšlela kdejakou blbůstku. Bude to osobnost. Koušek jak ďábel a na každé "fuj" má bručící a vztekající odpověď. Čeká ji tuhý výcvik;)
(sekce fotogalerie - odkaz na fotky Hedy a Grace)

Navečer jsme u Honzíka ještě pocvičili aport se zajícem, kterého jsme ráno sebrali na cestě. Aron moc nosit nechtěl, snad proto že smrděl, jak říkal Honza. Mě teda celkem "voněl" oproti těm všem lahůdkám z pitevny mi ráno sražený a "zachlazený" zajíc přišel jako delikatesa;) Grace byla jak utržená ze řetězu. Nejdřív se zajícovi zakousla do ocasu (spíš do zadku - pfuj!). Nechala si vysvětlit, jak to má nosti a pak nadšeně pobíhala po zahradě... ;)
Žádné komentáře
 
Developed by Darja 2007