Arry z Dvorku Čamourku "GRACE"

z deníku jedné gordonky

Statistika

MAPA SETŘÍHO OSÍDLENÍ

Květen 2009

Výstava na Kačině má své kouzlo. Škoda jen toho letošního počasí. Pršelo celou noc před výstavou a ráno ještě byla sem tam dešťová přeháňka.

Již v pátek navečer přijela Jiřinka s přítelem Jirkou a jejich psím duem – Dyksi (mamča naší Grace) a jezevčicí Pepinou. Najednou bylo zas o jednoho gordona v Kutné Hoře víc;-) Grace automaticky přijala nižší postavení a „plazila“ se před Dyksi. Aron byl celý večer milovník! Dyksi mu voněla, ale měl smůlu, někdo už ho předběhl;-) Dyksi čeká štěňátka s německým krasavcem. Centi s Pepinou si hrály ostošest. Bylo hezké pozorovat, jak jsou si Grace s mámou podobné nejen vzhledově, ale i povahou! Jablko nepadá daleko od stromu;)

Ráno jsme vyrazili na Kačinu – výstavní trio: Grace, Dyksi a Pepina. U Grace to byla katastrofa (známka dobrá), Dyks (V1 bez titulu) a Pepča VN! Až na náš nepovedený výsledek byla opět příjemná atmosféra, já si ji se zkaženou náladou sice moc neužila, ale co. Za rok jim to natřem;) Ale na to že to byla jen oblastka, tak to pan Vlasák pěkně kosil. Ale pro mě je to stále pan rozhodčí!

Fotky z výstavy zde.

Zkoušku vloh

 MS Doubrava Vrdy – OMS Kutná Hora 9.5.2009

Den D nastal a my se museli porvat s nově nastalou situací. Aron byl skvěle připraven, musel by udělt fatální chybu, aby neprošel. Byly to ale nervy. Grace se po hárání pomaličku zlepšuje, ale stále nemá typické hledání a rychlost anglána. Na vlohách podala výkon, který odpovídá tomu, jak teď „běhá“.

 
Developed by Darja 2007