Arry z Dvorku Čamourku "GRACE"

z deníku jedné gordonky

Statistika

MAPA SETŘÍHO OSÍDLENÍ

Květen 2010

Křižanov 2010 - výcvik

Konečně jsme po dlouhé době s Grace vyrazili na výcvikou akci. Holka si musí zvykat na nové prostředí, jiné psi… a panička zdokonalovat. Je fajn, poznávat nové výcvikové metody, zvlášť když si člověk pak může vybrat, která že na vlastního psa nejlépe sedí. Naším cílem byl Křižanov…

Nebyl pochyb, že výcvik pod patronací Petry nebude jiný něž kvalitní. Bohužel jsme nemohly zůstat celou dobu, ale i za ten den a půl se užilo jak drilu tak srandy dosyta!

Upřímně nevím, kdo by snášel dvojfázový trénink a večerní posezení u ohně hůř;) Předpokládám, že Grace by to zvládla! A z paničky by byla Šípková Růženka!

Člověk si na takových akcích vždy uvědomí, kde má mezery. Grace zkoušela snad více než po roce odložení a byla to katastrofa! Dalo se to očekávat, že hlavička nebude fungovat tak, jak má.  Ale v aportech jsme udělali pokrok. Obrovský! Grace také prvně zkoušela vlečku, kratičkou, ale nos na to má.

 

Ač převahu měli maďarští ohaři, i gordonů se sešlo hodně! Grace, máma Dyksi, ségra Bora, bráchové Britt a Bak, Melisse ( CHS Kaladan) a Bailey (CHS Lovec z Gordonu). Anglické ohaře doplňoval 1 anglický setr a 2 setři irští.

Byla to skvělá akce!

Proslýchá se, že v létě bude další. Takže se můžeme těšit…

 

Žádné komentáře
 
Developed by Darja 2007