Arry z Dvorku Čamourku "GRACE"

z deníku jedné gordonky

Statistika

MAPA SETŘÍHO OSÍDLENÍ

Leden 2008

Aronek

Tak jsem se zamilovala. Ale neděste se, žádná červená knihovna. Hlavinku mi pobláznil jeden moc fajnovej roční gordoňák;-) Nejen mně, i Grace. Takže je všechno v naprostém pořádku, vracím se zas ke své psí vášni…

A Grace už má takhle malá ženicha;-)

 


Že nejsme jediní gordoni ve městě jsem věděla. Honzu s Aronem jsem potkávala ještě když jsem chodila dělat psychickou podporu Ondřejovi a Kajse na cvičák. V té době byl můj vysněný pes daleko, měli jsme dohromady malou ztřeštěnou vižlu.. Ale osud je zmetek a já mu teď moc děkuju, že tu svojí malou černou drštičku mám=) Ale to moc odbíhám.. Klucí byli na svojí konkurenci moc zvědaví. Zvědavější než my, stydlivé holky, které by si počkaly na náhodné setkání. Tamtamy zafungovaly a my se prostě museli vidět. Aronek na mne udělal ten nejlepší dojem, opět jsem se ujistila, že gordon je pes mého života.

 
Grace je z Arona nadšená. Žádného jiného psa tolik nemiluje. Stopuje ho. Nenechá ho chvíli v klidu. A on? Nezájem. Nechává se dobývat, uličník;-) Rozhodně má Grace rád, ale ještě jí chybí pár kilo, aby spolu mohli dovádět. Ladně si pluje terénem a za ním sviští malé černé nic. Je úžasný pozorovat, jak mu malá sekunduje.  Nechá si od ní líbit naprosto všechno. Když má „chudák“ Aron daun, tak se Grace chytí své šance. Skáče po něm jako divá, vybízí ho k hrátkám. Pobíhá kolem něj dokola, doráží, packama ho šťouchá. Aron je prostě psí gentleman a vydrží nevydržitelné=)

 
Je to prostě bomba vidět „malou a velkého“ v terénu. Až je mi líto, že mám dva psy osobně. Je to naprosto úchvatný. Přála bych vám to všem vidět.

 
Aronek si Grace náležitě označkoval. Chuděra ještě nepochopila, že psi zvedají nohu, takže ji dokonale zkropil čupřinu na hlavě=) Takže je jeho a basta, žádnej jinej nemá nárok!

 
Grace měla v pátek po vycházce nádherně divoké sny, asi honila s Aronem zajíce. Byla unavená jak po pořádné túře. Já se vracím s plnou hlavou rad a tipů. Teď už si nechám poradit, dozrála jsem natolik, že už si do výchovy psů nechávám i mluvit. Nu, ono gordon není jezevčík. Navíc já a mých 50kilo nebude žádný problém vláčet;-) Za to já bych měla problém kočírovat nezvládnutou gordonku. K tomu mi ani pravidelné páteční posilování, tj. odnášení podnapilého přítele z hospod, nepomůže;-) Prostě jsem ráda, že tu kluci jsou, budeme tu výchovu mít o něco snazší! DÍKY KLUCÍ!

 

A abyste mi všichni věřili, že je Aronek fešák.. Koukněte na fotky, jsou tedy jen z mobilu, ale aspoň tak pro představu=)

 

Poslední komentáře
20.01.2008 21:38:26: Když mi to hůř napsat neumímesmiley${1} Nás to moc těší, že vás to vzalo u srdíčkasmiley${1}
20.01.2008 20:46:29: jsme s toho na měkko holky to nemůžete takhle hezky psát nebo se od takových textu neodlepíme a bude...
20.01.2008 20:45:34: jsme s toho na měkko holky to nemůžete takhle hezky psát nebo se od takových textu neodlepíme a bude...
 
Developed by Darja 2007