Arry z Dvorku Čamourku "GRACE"

z deníku jedné gordonky

Statistika

MAPA SETŘÍHO OSÍDLENÍ

Leden 2008

Konec ledna


Leden utekl jako voda. Už pomalu začínám chápat, že moje malá má nevybitelné baterky. V neděli jsme nebyly běhat a bylo to znát. V pondělí dopoledne byla jak z divokých vajec. Tedy ona je divoká normálně, ale tohle byl vážně extrém. Už jí nestačí hodinová lítačka po sadu, dostatečně ji zničí aspoň dvě hodinky všemožných aktivit. To je pak tou nejmilejší plyšovou ovečkou na hraní.
V pondělí dopoledne během pár sekundové nepozornosti mi skalpovala panenku. Naštěstí si vybrala tu nejmenší a nejošklivější. Každopádně buď je teď panenka příznivkyní ultras nebo prodělala leukémii. Měla z toho ohromnou radost, když jí trčely "vlásky" z tlamičky.

Včera jsem zas byla v Brně na zkoušce. V úterý večer na mne koukala těma smutnýma kukadlama "ty jdeš pryč a necháš mne tady?". No, jsem zvědavá, jak bude přežívat ty cesty vlakem do Brna. Zatím trénujeme "jen" MHD, košík na tlamě zatím zůstává, dokonce si i lehne, ale těch zvuků, co přitom vydává;-)

No a co myslíte, byla Gracinka hodná sama doma? Kdeže! Internet vydržel - nechápu to. Okousala židly a molitan byl po celé chodbě. Opět si otevřela do obýváku, musela si lehnout přeci do křesla=) Pochodila si pěkně po stole a strhnula z něj svícen s čajovými svíčkami. Svícen přežil. Svíčky ne. Rozdrtila je po celém bytě. jestli je sbaštila, tak jí to naštěst neublížilo. Mamka ale nebyla schopná vyfotit spoušť, což je škoda. Ještě jsem dostala vynadáno, co se směju tomu, že je malá demoliční četa!

A chodí si lehnout do postele. Normálně se večer zvedne z obýváku a přesune se do ložnice rodičů na deku z beránka. Pak dělá, že se tam dostala nadpozemskými silami a že ta postel je táááák moc veliká, že z ní skočit rozhodně nemůže;) Takže za kůži a letí dolů...

Dneska ráno mne úplně šokovala. Vyskočila na postel, začala packama hrabat na akvárko s morčetem. Chudák Bobík! Byl z toho v rozklepaný a schovává se ještě teď v domečku. Asi ho budu muset přesunout do vyšších pater. Jinak mu vypadají hrůzou chlupy... No, Grace a její lovecké pudy;) Navíc u toho hlásila jak šílená... Bobík asi bude muset změnit stanoviště. Už vidím, jak se velká gordonka nakloní do akvárka a přinese mi Bobíka v mordě...

A zpráva pro všechny: Jedeme s Grace na hory na Slovensko. Panička si tedy nechá snowboardovou výbavu doma, budeme se jen rekreovat. Už se na tom moc těším. Hlavně jedeme s 2 teriérama, takže bude prča;-)
Žádné komentáře
 
Developed by Darja 2007