Arry z Dvorku Čamourku "GRACE"

z deníku jedné gordonky

Statistika

MAPA SETŘÍHO OSÍDLENÍ

Leden 2008

Novinky z deště

Přátelé, kamarádi!

Máme za sebou zas pár pěkných chvil s Grace. Po koupání teda vypadala, že se mnou  už nikdy nepromluví=) Pak teda i já jsem byla zralá na diazepam, pač takhle dokonale si zaneřádit koberec, to už byla fakt číslo vrcholného nevkusu;)


A dokonala to večer, kdy jsem musela snad 10krát vylézt z postele. Mrška totiž už nějakým záhadným způsobem dostane na stůl. Trochu mi požrala fixy a zvýrazňovače;/ Vždycky jsem k ní došla, vyhubovala jí, vytahala kousky plastový hmoty z mordy, zalehla a za půl minuty už jsem za byla nastoupená v pozoru..;-)

Včera jsme se zas vychovávaly ve velkém stylu. Ona mne normálně provokuje. Naschvál do té kytky na chodbě hrabe a já si hraje na vrchní pokojskou se smetákem a mopem.. Ať už ta zatracená palma zmizí!=)

Na prochajdy se teď moc chodit nedá, pár stupní nad nulou, poprchává a hlavně to všudypřítomný bláto. Zatím ani jedna z nás nechceme podstupovat proceduru skotskými střiky, takže se procházíme jak dámičky pouze po chodníku. A je to nuda, pro nás obě.. Včera jsme šly dokonce půlku cesty k veterináři pěšky. Vybrala jsem si cestu tou nejrušnější ulicí, Grace byla pořádně vyklepaná. Stále jsem jí chválila, jaká je moje holka šikulka. Samozřejmě táhla jako bejk, takže jsme se cukaly na vodítku. Jak já miluju když na mne koupají lidi s čivavkou v náručí a kroutí hlavou nad tím, jak krutě s tím psem zacházím… Ono už deset kilo zmítajících se v setřím amoku na vodítku je trochu znát;-) U paní veterinářky všecko v pohodě, až na pár průpovídek a pohled „už jsem niky nepůjdu, je ti to doufám jasný!“ . Je to holka citlivá a paličatá… Až seženu kloubní výživu,  tak bude hezky Grace dostávat na krásně voňavý „rybí prášek“, překvapilo mne, že je taková věc vyprodaná.

A to nejlepší nakonec. Grace už má ženicha=) Byla z Aronka úplně vykolejená, psi miluje, ale co dělala na něj… Je to gordoní fešák, umí si holka vybrat. Hodina ho stopovala, kam jde a  když si lehnul a ona na něj pořádně dosáhla, lezla po něm jak v extázi;) A ozkoušela si aport – králíka. Pěkně ho tahala v drštičce jen co je pravda..

 

Vzkaz pro Brněnské venčení:

1)     pro pracující: volné mám k večeru pondělky a jednou za 14dní úterky, středa je ve hvězdách;)

2)     pro nepracující a případné dovolenkáře: v pondělí budu mít volno na prochajdy už od 2, stejně tak i ve středu, úterý mám volné celé dopoledne

PS: Přijímáme i tipy na pohodový proběhnutí. Grace se svýma teriéříma klukama moc těší;-)

 

A teď trochu k soutěžím… Asi jsem se pomátla, ale zaveršovala jsem Fufíkům do soutěže. Mrkněte, Karel Hynek, by měl určitě radost… Jsme číslo 6.

Nezůstaly jsme pozadu ani u Benjiků, Grace i já zbožňujeme ty malé plachťáky – kokříky. Poslala jsem fotku svého starouška Ersona (č.11), podívejte se a případně i hlasujte. Další fotky Ersonka můžete vidět v sekci "Nikdy nezapomenu" a ve fotogalerii .

Žádné komentáře
 
Developed by Darja 2007