Arry z Dvorku Čamourku "GRACE"

z deníku jedné gordonky

Statistika

MAPA SETŘÍHO OSÍDLENÍ

Leden 2010

Grace má zvláštní způsob sněžných amoků, který předvádí s železnou pravidelností při každém venčení v sadu…

Video k vidění ZDE
Posledni komentare
01.02.2010 09:12:43: Jj, máme doma kočku skříženou s prasetem rypákovýmsmiley mám strach, že si zlomí nohu (nohy), ale je t...
30.01.2010 15:59:31: Ahojky smiley... super video, Barcy kočičí výpady až takhle dokonale nezvládá, ale jinak je to skoro t...

Jak vypadá pravá česká zima, kterou si letos všichni užíváme. Než přijde větší aktualizace, alespoň tato ochutnávka v podobě videa… ;)

Rádi bychom poděkovali všem, kteří nám zaslali Pfka. Vážíme si toho a moc nás to potěšilo.

Vánoce jsme prožili v klidu, Aron se účastnil Svatoštěpánského honu „u nás“, tedy od Městských lesů Kutná Hora. Za podzimní sezónu se aktivně lovecky účastnil dalších 3honů a brzy naše kluky čeká hon na Konopišti. Aron je pracant a jeho láska k aportování nezná mezí!

Nejžhavější novinkou roku 2010 je povánoční překvapení od p. Šonky, poradce chovu, který nám zaslal oficiální potvrzení chovnosti dle smernic ČPSK pro Arona! Aron se ve svých 3letech stal jistě zajímavým oživením českého chovu a snad bude mít šanci předat svoje vlohy dále.

Doufáme, že rok 2010 bude pokračovat ve stejně pozitivním duchu a povedou se nám všechna naše předsevzetí, která se především týkají výcviku. Naše OMS již oficiálně potvrdilo kynologické akce pro letošní rok. Mezinárodní všestranné zkoušky ohařů (Memoriál Fr. Horela) budou jistě třešničkou lovecké sezóny.

 
Developed by Darja 2007