Arry z Dvorku Čamourku "GRACE"

z deníku jedné gordonky

Statistika

MAPA SETŘÍHO OSÍDLENÍ

Listopad 2008

Nový příspěvek

Jak jsem slíbila, tak učiním. Máme alespoň 2-týdenní skluz s aktualitami, co že se u nás vůbec děje!

V listopadu mě zavalily školní povinnosti a páníček je zaneprázdněnější než kdy předtím. Děs běs. Ale hezky od začátku. Minulý týden jsem byla ve škole jen v pondělí a malovala si, jak si to hezky užijeme ve čtyřech. Ale chyba lávky. Jenda měl jednu poradu a školení za druhým, navíc nebylo nic moc počasí. Běhalo se venku především v dešti, tak nevím, možná jsem nastydla se psiskama venku nebo na páteční vydařené akci v Kolíně. Pátek ale nezačal vůbec příjemně. Nálada nebyla nic moc, venku mlha a já slíbila, že ty naše torpéda vyvenčím. To jsem ovšem neměla dělat, gordoni měli svůj den. A to opravdu mimořádný. Vypustila jsem je a zmizli. Vrátili se za 2minutky a byli celí obalení bodlákama! Aron je na tohle cíťa, tak si je z mokré srsti začal hned poctivě rvát! Grace měla uši jako balóny, víc bodláků než chlupů. Využívali mlhy a stále se ztráceli. Aron ale brzy pochopil, že můj jekot neznamená „jen“, že má přicupitat, ale taky to, že jsem vážně vytočená. Takže se snažil zdržovat blízko mě. Grace se ale chovala jako kdyby nebyla venku na volno půl roku. Ignorovala mě. Neslyšela. Neviděla. Co k tomu dodat? Že jsem chraptěla a ona šla zbytek vycházky na šňůře. Jenda dostal výklad z první ruky skrz mobil a taky se dozvěděl, že jestli někoho potkám, tak mu klidně zaplatím, aby si ty „bestie“ vzal;-) Nikoho jsme nepotkali. Bohužel? Bohudík! Nakonec prochajdy byli oba vypuštěni, jelikož by mě jinak určitě strhli z kopce. Nevím, co je to napadlo, bylo kolem nuly a ti naši černochové se vykoupali v náhonu ke mlýnu;-) Nenastydli.

V sobotu večer přišel na návštěvu známý s půlročním JRT Frajerem – jak si dávali s Grace co proto se můžete mrknout tady. (Nezvětšovat, není to v extra kvalitě)

V neděli jsem jela sama s Grace na hokej, podívat se, jak válí brácha. Grace už se na hokeji nebojí, na zvuky hokejek a hukot z hlediště si náramně zvykla.

Tenhle týden se v Brně nedělo nic moc zajímavého. Až na Graciny amoky, které předváděla víc než kdy jindy. Vše je zdokumentované zde. Stále jsem jen chodila ze školy a do školy. Ale měli jsme supr odvoz, tedy jen z Brodu. Jenda byl na školení v Jihlavě, tak nás včera večer v Brodě vzal a my se nemusely tísnit ve vlaku.

Jinak se máme fajn a těšíme se na sníh.

Žádné komentáře
 
Developed by Darja 2007