Arry z Dvorku Čamourku "GRACE"

z deníku jedné gordonky

Statistika

MAPA SETŘÍHO OSÍDLENÍ

Máj 2008

Brněnské třeštění

Skoro nestíhám aktualizovat. Venku je krásně a školy mám nad hlavu! Děs běs, už bych chtěl mít po zkouškách. To se mi s dobrou vůlí poštěstí v polovině července... achjo... ale zatím si snažím v Brně /i u nás doma/ užívat Grace i na úkor školy...
V pondělí nám odpadlo cvičení v Soběšicích. Vyrazila jsem s Verčou a jejíma gordonkama a Zdenou s Dorinkou na vychajdu. Hned na začátku jsme dostaly "za uši" od místního velkofarmáře, že mu psi ničí vzrostlou pšenici. Ale úplně první překvápko (a nejlepší) bylo, že Verča má nového pejska. K Fredě a Darče má ještě jednoho roztomilého voříška, fenečku - nalezence. Malá je moc miloučká! Šlo se z Komína až k ZOO a zpět. Holky se vylítaly, ani z dohledu se nám téměř neztrácely.
V úterý jsme jely s Terkou a Bodlákem do Jedovnice. Nádherné prostředí kolem rybníků. Malounko jsme se prošly a pak sebou flákly do trávy. Grace odmítala vlézt do vody, i když ji muselo být šílené vedro. A Amigem a Vilmou, kteří tam byli školně, jsme se moc dlouho neviděli. Stejně ale musím říct, že Amča už je kus vižláka!!!
Ve středu jsme měli hodně školy, vzaly jsme psíky do Lužánek. Chytnul nás pořádný déšť a když jsme  dorazily mokré domů, začala bouřka.
Snad bude o víkendu nádherně. Kvůli naší výstavní premiéře...
Žádné komentáře
 
Developed by Darja 2007