Arry z Dvorku Čamourku "GRACE"

z deníku jedné gordonky

Statistika

MAPA SETŘÍHO OSÍDLENÍ

Prosinec 2007

Co se děje nového

V sobotu jsem byla moc smutná. Nevím čím to, ale Grace byla od rána taková " v cizí kůži". dokonce jednou blinkala a měla průjem. Snad stres, stesk nebo venku něco oblízla. Byla až moc klidná a stále spinkala....
... odmítala cokoliv baštit. Piškoty si sice brala, ale jen je roztahala po celém bytě a rozdrobila na neuvěřitelně malé kousíčky. Každopádně už je to dobré. Od rána řádí jako černá ruka=) Sbaštila 2dávky granulí a stačila nám i počůrat chodbu... ;) Je plná elánu a neutuchajících střeštěných nápadů!

PS: Popis dnešní noci: Brácha už odmítal spát nahoře na palandě, takže mne opět vykýbloval nahoru na postel. No, ale to Grace nechtěla trpět. Spíš si tedy myslela, že já v pokoji vůbec nejsem, takže dala bráchovi cca za 10min večer tak zabrat, že se raději zas přesunul na moje místo;-) Grace na něj totiž děsně skákala, kousala ho, škrábala, chtěla si hrát, cupovat deku, našla frisbee - takže do něj pekelně hrabošila packama a vrchol lumpáren bylo skákání a škrábání na sklo u dveří;-))) ŠIKOVNÁ HOLČINA! Jen co jsem slezla dolů, lehla si do pelíšku a hezky chrupčila až do 7-30;o)
Žádné komentáře
 
Developed by Darja 2007