Arry z Dvorku Čamourku "GRACE"

z deníku jedné gordonky

Statistika

MAPA SETŘÍHO OSÍDLENÍ

Říjen 2008

Poslední říjnový den jsme byli pozváni na hon. Určitě si řeknete, že naši psi ještě zdaleka nemají zkoušky. Máte pravdu. Aron spíš z toho důvodu, že jsme trochu propásli přihlašování.. takže ho za rok čeká multiboj na zkouškovém poli;-) Grace šla na hon jen na koukanou, spíš aby se zas o něco víc otrkala.
Děje se toho tolik, že ani aktualizovat nestačíme. Stále platí to, že kluci zůstávají doma a holčičí část party každé pondělí vyráží směr Morava. Jenda maká ostošest, věnuje se Aronovi a chodí na houby - zásadně chodí bez nás, my totiž nosíme smůlu. V Brně je to různé týden od týdne - někdy je víc volna a někdy téměř žádné.
Jsou dny lepší a horší. Poslední  dobou máme výstavně jen ty horší. V sobotu 11.10. jsme s Grace vyjely na OV - Džbán. Posuzoval nás pan Hejda. Byl korektní, opět se mi potvrdilo, že pes, který se neprezentuje, nemůže být výborný. Je to škoda, Grace je hezká fenka. Dostaly jsme VD a jely domů;)
Od 2. do 4.října jsme měli opět velmi milou návštěvu. Teď už mohu říct i z jakého důvodu a pochlubit se „cizím peřím“. Monika , CHS Z Wenytry, se účastnila s Terrym výstavy v Budapešti. Ano, evropské výstavy. Ve třídě pracovní skvěle zabodovali a získali V3! Je to úžasný úspěch a nás to těší stejně jako Monču a její blízké.
Pořád se něco děje, ale nestíháme to zapisovat. I s foťákem je to na štýru....
Od megadávky fotek z návštěvy Terryho, Arwen a Basca jsme nic, co by stálo za zdokumentování nepodnikali. Byli jsme týden nemocní, do toho jsem si stěhovala věci na nový privát. Hrůza. A od tohoto týdne jsem v Brně.
 
Developed by Darja 2007