Arry z Dvorku Čamourku "GRACE"

z deníku jedné gordonky

Statistika

MAPA SETŘÍHO OSÍDLENÍ

Říjen 2008

Novinky

Děje se toho tolik, že ani aktualizovat nestačíme. Stále platí to, že kluci zůstávají doma a holčičí část party každé pondělí vyráží směr Morava. Jenda maká ostošest, věnuje se Aronovi a chodí na houby - zásadně chodí bez nás, my totiž nosíme smůlu. V Brně je to různé týden od týdne - někdy je víc volna a někdy téměř žádné.
Minulé úterý jsme byly odpoledne na menší okruhu z Komína (Údolí oddechu) přes Bystrc, Kohoutky (obora Holedná) až do Pisárek. Šlo dívčí duo a psi ve složení Grace, Bodlák a Kápo. Kápo hned na začátku zdrhnul, vyválel se v něčem s krví a sežral tvrdý rohlík. Zbytek cesty si užíval na stopovačce. Grace s Kápem náramně poslouchali, až jsem se divila. Akorát divočáky v oboře chtěla Grace "popohnat" -naštěstí byli za plotem.
Ve středu jsem si já šla vyzkoušet střelbu na "holuby" na střelnici do Soběšic. Byli jsme tam v rámci cvik z myslivosti a byla to prča, kdy teda nebyl někdo slepý jak patrona=)
V pátek a v sobotu byla psí nuda - panička totiž seděla ve volební komisi.
Psí nuda pokračuje doteď. Už v pátek myí nebylo valně a jak jsem nerelaxovala, pěkně mě to skolilo. V neděli jsme ale "museli" vidět našeho psího elegána Atillu (IS). Jen náhodou jsme se Simčou zjistily, že mezi našimi setry je přes půlroční rozdíl. Grace slavila v pondělí 1.rok života a Atilla půl roku. To nám to letí.
Tento týden se máme opět školně - včera jsem ale neodolala a šla s Grace na Medlánky. Přidaly se k nám Terka s Bodlákem  a Markéta s munsterlandkou Jorkou. Úplně mě to dodělalo. Choroba postupuje... a tak se jen potím a potím.

Fotky budou - vyčkejte do konce týdne, budete překvapeni!

A mkrkněte k naší známé na www.zwenytry.wbs.cz - tam je nejhezčí překvápko=)
Žádné komentáře
 
Developed by Darja 2007