Arry z Dvorku Čamourku "GRACE"

z deníku jedné gordonky

Statistika

MAPA SETŘÍHO OSÍDLENÍ

Říjen 2008

Pořádná smečka

Od 2. do 4.října jsme měli opět velmi milou návštěvu. Teď už mohu říct i z jakého důvodu a pochlubit se „cizím peřím“. Monika , CHS Z Wenytry, se účastnila s Terrym výstavy v Budapešti. Ano, evropské výstavy. Ve třídě pracovní skvěle zabodovali a získali V3! Je to úžasný úspěch a nás to těší stejně jako Monču a její blízké.

Monča má ještě dva gordony. Arwen s Bascem na výstavu nejeli a zůstali u nás. Bylo to moc milé mít opět velkou psí smečku. Basco za ty necelé 3 týdny, co jsme ho neviděli, vyrostl a „zmoudřel“ ( dovoloval si na všechny a zkoušel nám všem velet). Arwenka je pořád stejně klidná psí dáma, která je na poli naprosto neúnavná. Poslouchala, na zavolání se vždy za námi vesele rozběhla.

Jen škoda, že pan Pazdera neměl čas, mohli jsme ho opět potěšit u srdíčka se smečkou gordonů!

Ve čtvrtek jsme nechaly kluky klukama a já s fenkami jsem šla k nám, na sídliště. Holky se proběhly v tom našem (proslulém) zazvěřeném sadu a pak si hezky hrály u nás doma. Arwenka mi hned obsadila postel. Navečer jsme se i s klukama vydali na menší okružní prochajdu. V pátek ráno jsme musela opět zařídit pár věcí na druhé straně města, vzala jsem čubičky a došla k nám. Nevěděla jsem, že mamča se roznemohla… Arwen s Grace k ní hned naskočily do postele a zahřívaly ji;) Odpoledne jsem SAMA a odvážně vzala všechny 4 psíky a deštěm jsme vyrazili ven. Cestou jsem potkala bráchu se spolužákama, náramně se mi smály, jak ze těma psama vlaju=) No, smáli se i jiní! Ale také jsme slyšela kladné povzbuzování a rozplývání se nad smečkou. Přes hoďku gordoni pobíhali hájem. Domů jsme se vrátili na kost promrzlí. Večer měl smečku na starosti Honzík a samozřejmě to zvládnul na jedničku hvězdičkou! V sobotu bylo nádherné babí léto, proběhli jsme psiska po polích a šli si dát kafíčko na cvičák. I tam jsme budili pozornost. Jeden pán si mě s psíkama přišel vyfotit, že jsme prý jak z pohádky;) Jenda mezitím odpovídal na „všetečné otázky“ (jak se mu to rychle množí, kde k takové bandě přišel a jestli jsou všichni příbuzní). Po obídku jsme vzala čubinky a šla opět k nám, doladil nákupy a taneční za nemocnu mamku. Arwen teprve 3.den zjistila, že máme doma želvu. Asi ji chtěla sežrat nebo nevím, každopádně nedokázala spát a stále hlídala, jestli se neotevřou dveře od koupelny;) /želva nám totiž běhá po bytě a momentálně má „pelíšek“ v koupelně na vyhřívané podlaze, asi chápete, proč se jí tam líbí/. Navečer přijela Monča s mamkou a Terrym. Terry s Aronem se opět trochu vyvrčeli, aby řeč nestála. Arwen v samém spěchu přeběhla paničku, aniž by si všimla, že tam Monča stojí. Basco se počůral radostí, holt ví, kam patří! Popovídali jsme si o výstavě, prohlídli Terryho diplom a Monča nám nádherně ostříhala naše černochy! Máme už ostříhané i ocásky… A Aronek nemá na hlavě „kačera“;) Byly to nádherné 3dny a už plánujeme, kdy za Mončou a její smečkou vyrazíme. Zas tak daleko to nemáme…

Přikládám odkaz na minivideo, jak to vypadá, když máte víc gordonů na poli.

Fotky opět ve fotogalerii…

Žádné komentáře
 
Developed by Darja 2007