Arry z Dvorku Čamourku "GRACE"

z deníku jedné gordonky

Statistika

MAPA SETŘÍHO OSÍDLENÍ

Říjen 2008

Saturday full of emotions..

Jsou dny lepší a horší. Poslední  dobou máme výstavně jen ty horší. V sobotu 11.10. jsme s Grace vyjely na OV - Džbán. Posuzoval nás pan Hejda. Byl korektní, opět se mi potvrdilo, že pes, který se neprezentuje, nemůže být výborný. Je to škoda, Grace je hezká fenka. Dostaly jsme VD a jely domů;)
Nejvíc mě mrzí to, že si všichni myslí, že mám Grace zavřenou celé dny v kotci a mezi lidi vůbec nechodí. Kdyby ji tak viděli na poli, ve škole, ve městě, v hospodě... tam je suverén! Jenže o tom to není. Výstavní boj určitě nevzdáme, Grace má predispozice k tomu být úspěšná. Jen ji zvednou trochu to sebevědomí..

Posudek: mladá nehotová fena, jemnější kostry, celkově bez hrubých vad, avšak bázlivé povahy, jinak plnochrupá, skus nůžkový, oko tmavé, výška 60cm - VD1

V zimě vyrazíme i s Aronkem na nějakou MVP, snad už zabodujeme. Plnohodnotně. Mrzí to, když vám řeknou, že to je VÝBORNÁ fena, ale výbornou nedostanete proto, že v kruhu jančí. Zapracujeme na prezentaci, navštívíme odborníka a i kdyby to nevyšlo. Tak co, VD taky není špatné;)

Odpoledne jsme si "smutek" vynahradili pořádným vylítáním ve složení Aron, Grace a RR Hagis. Malá, ač psychicky unavená z výstavy, lítala s psíma klukama ostošest. Bylo to nádherné slunečné odpoledne.

Žádné komentáře
 
Developed by Darja 2007