Arry z Dvorku Čamourku "GRACE"

z deníku jedné gordonky

Statistika

MAPA SETŘÍHO OSÍDLENÍ

Srpen 2008

Zase další výstava. Tentokrát už jsme soutěžily ve třídě mladých. Ale začneme hezky od začátku… aneb jak vše probíhalo před a po výstavě v Mladé Boleslavi 30.8.2008

Jsme mediální hvězdy!

článek.JPG

Je to neskutečné! Nikdy jsem nevěřila, že je možné, aby časopis otisknul fotku nebo článek, který bych tam poslala. Článek sice očesali, ale co! Mě šlo hlavně o tu fotku! Někdo z vás už ji mohl vidět na klubových stránkách. A nyní i v č.9/2008 "Pes přítel člověka".
Po výstavě v Mladé Boleslavi jsem se nechala unést euforií z povedené fotky. Za všechno ale může pan Pazdera, který mi vetknul myšlenku tuto fotku ukázat světu!!!
A proto gordoni Sorbon, Arwenka, Terry, Grace a Aron jsou mediální hvězdy!
Jupí jou!
Mám z toho obrovitánskou radost!

Koukám, že už jsem delší dobu opět neaktualizovala. Ono je to těžké, když je hezky, stále pobíháme po venku nebo se cachtáme u vody. Máme najetý prázdninový režim a náramně si ho užíváme. V pátek jsem vyrazila bez Grace na vodu - tahle akce nám nevyšla;( Déšť a jenom déšť nám překazil nejlepší akci prázdnin. Kdyby bylo slunečno, Grace s Aronem by si vodu užívali také. jednou s nimi vyrazíme na trasu Vyšší Brod - Boršov ;)
Srpen utíká neskutečně rychle. Stále se něco děje. U mne především to, že se stále "kutá" v mém pokoji - dělnická a řemeslnická třída opět nezklamala. Ještě 3 týdny nebudu mít postel.. Grace to rozhodně nevadí, protože když je panička na matraci na zemi, to se s í pak hezky spí;)
 
Developed by Darja 2007