Arry z Dvorku Čamourku "GRACE"

z deníku jedné gordonky

Statistika

MAPA SETŘÍHO OSÍDLENÍ

Srpen 2008

Když je v srpnu hezky..

Srpen utíká neskutečně rychle. Stále se něco děje. U mne především to, že se stále "kutá" v mém pokoji - dělnická a řemeslnická třída opět nezklamala. Ještě 3 týdny nebudu mít postel.. Grace to rozhodně nevadí, protože když je panička na matraci na zemi, to se s í pak hezky spí;)
S výcvikem jsem opět polevily. Byla vedra a náš guru (pan Pazdera) je momentálně v nemocnici. Snad s námi bude opět brzy chodit po poli bez problémů. Za to tedy zdokonalujeme plavecký styl. Už to Grace neskutečně jde. Opravdu bych nevěřila, že to někdy dokáže. Párkrát jsme zkoušeli tahat aport z vody ( s tím, že Aronek ukázal, jak na to). Ale spíš to bereme jako školu hrou. Testujeme loveckou vášeň a přinášení z vody na plastové kačeně! ;-) Dohledávka zatím žádná - jakmile jim vypadne z tlamy v rákosí (nedejbože v ostružiní nebo v kopřivách!) tak pro ní většinou musím já... Ale kdo ví, co by udělali ti dva mazlíci pro hezky teplou  kačenu;)

Jinak se tedy válíme. Den není nafukovací a na to, že nechodím na brigádu, nestíhám. Ještě máme na srpen (nebo začátek září) v plánu návštěvu naší rodné chovatelské stanice. Snad se nám to povede naplánovat!
Žádné komentáře
 
Developed by Darja 2007