Arry z Dvorku Čamourku "GRACE"

z deníku jedné gordonky

Statistika

MAPA SETŘÍHO OSÍDLENÍ

Srpen 2008

Srpen - stále venku a dovádíme

Koukám, že už jsem delší dobu opět neaktualizovala. Ono je to těžké, když je hezky, stále pobíháme po venku nebo se cachtáme u vody. Máme najetý prázdninový režim a náramně si ho užíváme. V pátek jsem vyrazila bez Grace na vodu - tahle akce nám nevyšla;( Déšť a jenom déšť nám překazil nejlepší akci prázdnin. Kdyby bylo slunečno, Grace s Aronem by si vodu užívali také. jednou s nimi vyrazíme na trasu Vyšší Brod - Boršov ;)
Subjektivně si myslím, že z Grace roste krásná gordonka. Kdyby nebyla tak poplašená a místy bázlivka největší, byla by naprosto dokonalá.
Včera jsme po dlouhé době byly v našem broskvovém sadu - byl zavřený z důvodu sklizně. Zajoši a bažanti byli v šoku, žádný pes už je dlouho nerušil. Grace si to maximálně užila! Bažantů vystavila aspoň 5, ne-li víc a zajíce vystavila 3, z toho 2 ukázkově zadaunovala!!! (Jinak - ztratila jsem píšťalku, věc, která byla mou noční můrou se stala. Musíme sehnat novou, jinak výcvik nemá cenu!)
A dnes ránko jsme byly na stříhání - však nás opět čeká výstavní kruh (a ostuda jako řemen). Takže má "malá" ostříhaný ouška a nádherně ji vyniká hlavinka! Ale chovala se tam jako pošuk;-) Bála se čivav a jorků naší paní stříhačky;))))
Také jsme dnes šla přihlásit Arona na podzimky. Už je plno;( A přitom mu to tak jde,...
Žádné komentáře
 
Developed by Darja 2007