Arry z Dvorku Čamourku "GRACE"

z deníku jedné gordonky

Statistika

MAPA SETŘÍHO OSÍDLENÍ

Srpen 2010

Interdog Bohemia 2010

CACIB Mladá Boleslav 2010

I přes nepříznivé počasí se letošní Interdog vyvedl, hlavně co se týká výsledku Arona! Nějaký ten titul jsme čekali, jelikož neměl mezi psi konkurenci. Grace byla sama v pracovní tříde,  bez pořádného tréninku vykročila do kruhu se Zdeňkem ( CHS Scotch do pole), tímto mu ještě jednou děkuji. Velké naděje jsme neměli, konkurence ve fenách byla velká a navíc Grace ty výstavy prostě nemusí .

Aron v pracovní třídě získal V1 CAC CACIB a následně v přímém souboji s Mařenkou (Maria Matilde Scotch DAMA Krkonoše) získal i titul BOB!!! 

         Posudek: „Pes, standartní osrstění, typická hlava, výborný krk, výrazný kohoutek, rovný hřbet, správná záď, výborná mechanika pohybu

Grace získala V1 bez titulu a jsem za tento výsledek ráda! Výš jsme opravdu mířit nemohli. Každá výborná se počítá, navíc na mezinárodní výstavě.

         Posudek: „Líbivá fena, středně silné kostry, ušlechtilé hlavy, krku, hřbetu a zádě, celkově bez vad“

A čekalo se na odpolední soutěže.  Po přeháňce, které zastavila dokonce posuzování jezevčíků v závěrečném kruhu, prosvítalo sluníčko a ohaři se připravovali na svoje závěrečné vystoupení posuzovaném RNDr. Dostálem. Favoritem byl na první pohled irský setr a Honza si stoupnul hned za něj. Předpokládala jsem, že dalšího setra do předních pozic neposune. Mýlila jsem se. Po představení v závěrečném v kruhu bylo pořadí takovéto: 5.místo NKO, 4.místo AS (to už jsem si byla jistá, že Aron má smůlu), 3.místo GS (šok, Aron s Honzou se dostali na bednu!!!!), 2.místo MMO a 1.místo podle předpokladů IS! Všichni 3 setři se dostali do užšího výběru, fantastický úspěch.

 

Kompletní výsledky gordonsetrů, které posuzoval p. Hejda velice pečlivě!

pes tř.mladých: Xawan z Holubické stráně V1
pes tř. pracovní:  Aron z Čehovských lánů V1, CAC, CACIB, BOB, BIG 3
fena tř. mladých:  Xantal z Holubické stráně V1
fena mezitřída:  Aphrodité from Fairysett V2, res.CAC, res.CACIB
                        Maria Matilde Scotch DAMA Krkonoše V1, CAC, CACIB
fena tř. otevřená : Cuba Libre Sundowner´s V2
                            Fína Sonave V1, CAC
fena tř. pracovní: Arry z Dvorku Čamourku V1

 

Fotogalerie gordonsetrů ZDE

Žádné komentáře
 
Developed by Darja 2007