Arry z Dvorku Čamourku "GRACE"

z deníku jedné gordonky

Statistika

MAPA SETŘÍHO OSÍDLENÍ

Únor 2008

Brno

 

Už valčíme s paničkou v Brně druhý týden. Utíká to jako voda. Ani nestačíme aktualizovat. O víkendu jsme se flákaly, v sobotu jsme byly v Čáslavi na rodinné oslavě. Kokříci jsou čím dál tím víc nevrlí z malé šílené černošky. Grace by si s nima ráda hrála, ale oni o to nechtěj vůbec slyšet.. Ale v Brně si užíváme!

 

Na jednom pokoji s Bodlákem totiž není nikdy žádná nuda. Krásně se nám ty pejskové zžili! Náramně jim to spolu sluší v jednom pelíšku. Bodlík se tedy musel zvyknout, že "ex-Kajsy" pelíšek už není jenom jeho, ale malou tam pouští s láskou. Jediné trable máme klasicky z granulema, protože ty "cizí" jsou nejlepší. Ani pokusy o nasypání granulí do jiné "cizí" misky nezabírají. Bodlík sedí, klepe se, kouká Grace do misky. Grace se snaží dostat k Bodlákově misce, odvoláváme ji stále dokola. Vzrůšo.

V pondělí nám bohužel nevyšla vycházka s Dorkou a Airou s Bertíkem. Dorka měla hodně práce, ale za týden, nám to snad vyjde. Navíc ani nebylo moc fajn počasí, takže snad i lépe. Chodíme ale denně na Medlánky a fotíme jako o závod. Až budu doma ze školy, určitě je dám na rajče. Nasmějete se ostošest. A zas jsme na letišti ztratily tagisek, mám na to smůlu. Nechápu, jak se psí známka může dostat z toho neporušeného kolečka... ;O

Už nejsme krokodýlí holky. Tedy ne úplně. Protože Grace naštěstí vypadla jedna dvojitá dvojka, už nám zbývá jen jedna. Jupíí. Ale jsem stejně furt jak na trní, jak jsou ty zoubky křivé;)

Dnes máme 4měsíce! Žádná velká oslava se nekoná. Akorát jsem Grace za odměnu vzala do školy na přednášku. Poprvé. Chovala se moc hezky. Ležela hezky na zemi. Ostatních psů si nevšímala. Opět jsme si vyslechly, jaký jsme fešandy. Téda, jaká je Gracinka fešanda. Dokonce i mě pár budoucích veterinářů potěšilo, že poznaly gordonsetra;-) A už máme další zájemce na štěňátka;-)))

Žádné komentáře
 
Developed by Darja 2007