Arry z Dvorku Čamourku "GRACE"

z deníku jedné gordonky

Statistika

MAPA SETŘÍHO OSÍDLENÍ

Únor 2008

Sobotní řádění 23.2.

Ráno jsme se probudly a zjistily jsme, že možná naše dnešní plány vezmou za své. Takové nevlídné počasí se nám vůbec nezamlouvalo. Navíc začalo i poprchávat. Obešly jsme 2 bloky a zase zalezly do teplíčka ke kamnům.
Na desátou jsem slíbila Honzovi, že dorazíme na cvičák. Začalo prosvítat slunko, rozhodla jsem se, že tedy půjdeme. Samozřejmě jsme vyrazily pozdě, ale na místě jsme byly dřív než ti naši psí ospalci. Prošly jsme si tedy celý háj nad Královskou procházkou. Pozorovaly jsme srnky a zajíce. Malá se za nimi zatím nerozeběhla. Krásně je vystavovala. Ale myslím, že z toho má houby co rozum;-) Kluci nakonec přišli, trošinku jsme se s nimi prošly. Pak jsme psíky zavřeli do kotce. Mimochodem, moc jim to spolu tam slušelo. Jsou to fešáci! Jen tak jsem pozorovala ruch na cvičáku. Žádný cvičení. Musím se rozhodnout, jak to s naším výcvikem budem. Jestli začneme až od dubna na štěněčím kurzu nebo si zaplatíme roční členství začneme s naším soukromým výcvikářem Honzou už co nejdřív;-)

Na odpoledne jsme se domluvily s Terezkou, že za ní přijedu do Solopysk. Mají doma Českého fouska, Bora. Lovecky vedený Boreček pod lovecky nevzdělanou Terkou a mnou si dělá, co chce. Povel nepovel, byl jako nezřízená střela. Ale je to zlatíčko. Malou si hnedle oblíbil. Až tak, že se jí snažil nakrývat. Malá se ale nedala, vždycky po něm "s láskou" a vyceněnými zoubky vyjela. Nejdřív lítali psíci jen po zahradě, pak jsme se šly i krapátko projít za ves. Tedy Terka se bála, že Boreček uteče za zvěří. Ale kdeže. Měl tam svojí psí lásku a zajíci v poli ho nechávali naprosto chladným!;-) Snažila jsem se ty střely vyfotit, moc to nešlo. Hlavně nejlepší akce - sestřel mojí osoby rozjetým Borem, který jsem neustála a skončila na zemi, zdokumentovaný není. Mohla to být ale správná groteska. A akce "rozlití kávy" zůstala zdokumentovaná pouze kafem všude jinde než na v hrníčku. Malá totiž s plnou vervou lítala do mého náručí, aby se uchránila před dotírajícím Borem. Takže z pořádného kafe byla mini-verze.

Nakonec se tedy sobota vydařila. Fotečky si určitě prohlédněte.
Žádné komentáře
 
Developed by Darja 2007