Arry z Dvorku Čamourku "GRACE"

z deníku jedné gordonky

Statistika

MAPA SETŘÍHO OSÍDLENÍ

Únor 2009

DUO CACIB Brno 7.2.2009

Letošní mezinárodní výstava v Brně měla netradiční složení 2výstav během 2dnů, proto tedy DUO CACIB Brno. Pro nás se nic neměnilo, vyrazili jsme pouze na sobotu.

Výstavně se účastnil jen Aron, Grace jela na koukanou a moc si to užila. Ranní vstávání v 5-30 nás nepotěšilo, cesta ubíhala, ve Štokách jsme nabrali „naší“ slečnu chovatelku Jiřku ( naší = z Dvorku Čamourku) a pokračovali dál směrem na Brno.  Dopravní kolaps před BVV usměrnili příslušníci městské policie a my už se mohli jen těšit,  jak Aron dopadne.

Potkali jsme spoustu známých lidí, některé výstavně, jiní si přišli jen užít atmosféru mezinárodní výstavy a okouknout konkurenci.  Foťák byl tou dobou v rakouském Wagrainu (na dovolence s našima), tudíž fotky budeme postupně získávat od všech známých! Za výstavně úspěšné psi na sobotní výstavně jmenujme: Capone Ťapka (PRT , Grace spolubydlící z Brna) V2 v konkurenci 2 psů ve třídě otevřené, Bumble-Bee Áres Šamarkan (GS)  V1 CAC r.CACIB v konkurenci 2 fen ve třídě otevřené,  Archer Acon Áres Šamarkan (GS) V1 r.CAC v konkurenci 1 psa ve třídě pracovní, Arka z Hanačova (MOK) V3 a mnozí další, které jsme nepotkali nebo jsme na ně zapomněli;-) Touto cestou jim gratulujeme!

Aron nastoupil sám ve třídě otevřené. Setry a pointry posuzoval pan Novotný,  hodně se přikláněl k prezentaci psa a osrtění. Aronovo pracovní osrstění nemohlo splňovat nároky pana rozhodčího, získal proto (již tradičně) V1 bez titulu. Aron se opět předvedl ve svém klasickém světle profesionála, v kruhu nasadil masku anglického lorda a nastavoval se všem fotografům;) On to prostě zbožňuje. Nadšení nad Aronovou krásou sdíleli i kolemjdoucí, kteří si ho fotili ostošest. Grace si ýstavu užívala víc než jindy, brzy pochopila, že jí se to tentokrát netýká, i když jsem asi propásla jeden z dní, kdy by se ta mrška prezentovala líp „než úprkem z kruhu“.  Pan rozhodčí letos titulu šetřil, často se objevila známka „pouze“ V1.  Aron titul jednou získá, jen si ho prostě musí kluci odchodit=(

Domů si Jenda odvezl i PP malé Centi od paní chovatelky Marty. Brzy se pochlupíme úspěchy předků, na které v PP málem nestačily ani kolonky;-)

Žádné komentáře
 
Developed by Darja 2007