Arry z Dvorku Čamourku "GRACE"

z deníku jedné gordonky

Statistika

MAPA SETŘÍHO OSÍDLENÍ

Únor 2009

Letí to, letí... a už je tu únor!

Člověk se ani nenaděje a už se nám přehoupnul rok do druhého měsíce. Ani nestíháme aktualizovat. Bylo toho vážně hodně. Hlavně byla zima v plném proudu, kterou mají naši gordoni rádi, tudíž jsme s nimi byli radši venku. I když mě strašil strašák největší jménem zkouška z patologie. Dny utíkali neskutečnou rychlostí nad tou hromadou skript. A 22.ledna se naše smečka rozrostla o dalšího člena...
... Honzík přivezl rodičům fenku - Crazy Centipede Áres Šamarkan - Centi. S ní ty dny utíkají ještě rychleji. Narodila se 2.12.2008 o půlnoci, kousek od Brna. Už máme tedy doma převahu Moraváků;-) Grace je Čech jak pole, z Vysočiny;-) S malou Centi se člověk nenudí, má dvojité duracel! Matně přemýšlím, jestli byl nějaký pes v mladí tolik hyperaktivní. A je to generál! Rozeběhne se proti velkému gordonovi, poštěká ho, zakousne se mu do chlupů a když ví, že přestřelila, tak se svalí na zem a odhalí bříško. Mrška jedna;-)

Sem tam pocvičíme aporty, teď i máme čím. Byli jsme na mysliveckém plese a hádejte co jsem asi tak mohla vyhrát;-) Slepici bažanta, ani na polívku by to nebylo. Tak v neděli Aron s radostí dělal dohledávku a Grace zas pocvičila na ostnáku, jak se ten opeřenec vlastně drží. Na plese je vždycky nástup loveckých psů, letos se účastnil i Jenda s Aronem a neudělali teda ostudu! Aron byl opravdu pašák!

Dnes jsme měli celé odpoledne gordonní smečku pohromadě - Aron, Grace a Centi. Rodinka. Aron se tváří jako starý tatík, Grace je taková vykulená mamina. Oba se snaží malou Centi ukočírovat, ale ta si z toho nic nedělá! Lumpačí. Doraží. Skáče. Je to zlatíčko. Jen škoda, že Centi nepatří jen "nám". A musíme si ji vyprošovat od rodičů;-)

Žádné komentáře
 
Developed by Darja 2007