Arry z Dvorku Čamourku "GRACE"

z deníku jedné gordonky

Statistika

MAPA SETŘÍHO OSÍDLENÍ

Únor 2009

Přelom února a března

Víkend jsme strávili naprosto skvěle. Jenda s Aronem vyrazili již v pátek do Zbraslavic, které ještě byly zahalené ve sněhové pokrývce. Já s Grace jsme se za nimi vydaly až v sobotu dopoledne, byla to přeci jen pánská jízda. ;-)

Hlavní náplní bylo uzení a grilování a pro vyrovnání chutí dortíky. Aron s Grace si užívali haldy sněhu, pobíhali kolem chaty i po okolních polích. A chodili kontrolovat udírnu. V sobotu odpoledne za námi dorazila milá návštěva ze Zruče nad Sázavou – skoro dvouletá fenka gordonsetra Dona z Čejských lesíků – Dixi. Holky si padly do noty a hrály si spolu. Aron měl opět svých starostí dost. Grace předvedla svoji bázlivost z nové píšťalky, ale i na tu brzy zapomněla. Když Aron našel kachny v zátoce. Arona i Grace jsme odvolali, Dixi se rozeběhla po rybníce za nimi. Vypadalo to, že běží po vodě – led na povrchu byl tál, ale naštěstí byl dostatečně silný! Dixi má nádhernou hlavu – jejím tátou je Grant, Aronův děda – hádejte po kom ji zdědila;)

Už se těšíme na společný výcvik, který naše 3 zlatíčka jistě obohatí.

Neděle byla pro naše velikány dnem odpočinku, odpoledne jsme si vzali Centi. Šla s námi do kavárny (mírně se nudila a vyžadovala pozornost) a na procházku kolem Sv. Barbory. Běhala, dorážela na Jendu a aportovala klacíky. Zvládla to bez známky únavy.Její váha již vzrostla na 9,40kg. Váží tedy stejně jako Grace i Aron v jejích „letech“. Navečer ji s Aronem čekalo očkování, nemilý dárek na konec příjemného dne.
Žádné komentáře
 
Developed by Darja 2007