Arry z Dvorku Čamourku "GRACE"

z deníku jedné gordonky

Statistika

MAPA SETŘÍHO OSÍDLENÍ

Září 2008

Zářijové novinky

Ne že by se toho posledí dobou moc nedělo, ale nějak lenivíme;)

Foťák s sebou venku jsme neměli ani nepamatuji, ale o žádné extrémní zážitky jste nepřišli.

Grace už má tlapku v pořádku a řádí jako ďas. Opět se tedy vrhneme do nácviku výstavního postoje a od října v Brně se opět ponoříme do výstavního výcviku.

Aron se má stále skvěle lordsky;) Nic ho nerozhodí. Včera jsem ho viděla porpvé v životě, ja Grace líže ucho. To on dělá jen jako vyznání lásky. Je to miláček. Malá o terorizuje a on je na ní jak nejhodnější starší brácha pod sluncem!

 Po dlouhé době jsem hodila 2 videa na youtube ---- na 1. Grace úspěšně zadaunuje před bažantem (omlovám se za svůj ječák, ale byla jsem bez píšťalky) a na druhém se jen mrkněte jak malá pracuje s nosem, nebylo to na poli (v sadu jde vždycky takhle polehoučku, na poli lítá jako střela).

Opět bych chtěla zmínit několik zkouškových úspěchů! Mamča Grace, Dyksinka, včera opět zazářila na zkouškovém poli! Získala podruhé plný počet (!!!) 300bodů a CACT na na klubových podzimních zkouškách!!! Přišli jsme o jedinečnou podívanou, ale zase si říkám, že když Jiřka s Dyks jezdí na zkoušky sami, perlí úplně maximálně! Neměla bych teda zahálet a pilovat… Ať Grace za rok neutrhne ostudu rodné CHS!
Sorbon, stále pod vedením Monči, získal na těchto podzimkách I.cenu (271bodů).

Ve fotogalerie jsou přidány fotky z domácího válení.

Doplnila jsem informace o našich černých zlatíčkách. Zarazila mě ale rozdílnost u posudků ze svodu: Aron je jednobarevný pes a Grace vícebarevná fena. Zajímalo by mě, co z toho je vlastně „správně“. Ví to někdo???

Žádné komentáře
 
Developed by Darja 2007