Arry z Dvorku Čamourku "GRACE"

z deníku jedné gordonky

Statistika

MAPA SETŘÍHO OSÍDLENÍ

Duben 2008

Toto letí, už máme květen...

Fotky z konce dubna (mobil – nízká kvalita)

Včera proběhlo bezva psí venčení na Medlánkách. Sešlo se 8 psů – 3 gordonky (Grace, Freda a Darča), 4 maďarky (Aira, Aimee, Bora a Sindy) a miloučká slaďoučká Rosie. Dámské venčení. Fenky a jejich paničky. Jediný mužský element byl páníček od Airinky. Musel se dmout píchou;-)

Půjčujeme se fotodokumentaci od Janči (panička Aimee a Rosie) – vyfotit smečku bylo téměř nadlidský výkon. Ale něco jsou povedené kousky… však se přesvědčte sami;-)

Dnes se panička vybodla na školní lavice. Z Brna jsme přijely domů už včera odpoledne a udělaly jsme moc dobře. Dneska bylo žůžo počasí, hlavně dopoledne. Takže jsme najely na dvoufázový výcvik. Byla to švanda. Omotávaly jsme se kolem stromů v mém zamilovaném sadu. Trénovaly především přivolání a odložení. Dopolko jsem fotila sama, neodolala jsem blankytně modré obloze.

Odpoledne jsem ukecala brášku, aby nás šel vyfotit. Nakonec jsem si opět s Grace zablbli a nafotili spoustu roztomilých objímacích fotek.

Dnes dopoledne jsme jeli s tátou přezouvat zimní pneumatiky u našeho vozítka do Čáslavi. Grace jsem vzala s sebou, aby si dosyta užila nádherného počasí. Kokři jí klasicky ignorovali. Byli stále na druhém konci zahrady. Ringo dal párkrát Grace hlasitě najevo, že k němu se přibližovat nebude. Ale všechno proběhlo hladce. Nelekejte se těch „ovcí“ na fotkách, to jsou naši kokři před stříháním. A ta nadváha? Na prarodiče jim zkrátka dopřávají… Jinak hotová dubnová idylka!

Už máme třetinu dubna za sebou a ještě žádná fotogalerie. Měla bych se zastydět. Nu, snad vás nějaké fotky nadchnout. A opět uvidíte, jak Grace vyrostla. A zkrásněla. A řástečně se můžete podívat na „neškodné“ fotky z veletrhu.

Druhé fotoalbum je pro silnější nátury. Chtěla jsem vám malinko ukázat, jak to chodí u nás ve škole…

 
Developed by Darja 2007