Arry z Dvorku Čamourku "GRACE"

z deníku jedné gordonky

Statistika

MAPA SETŘÍHO OSÍDLENÍ

Leden 2008


Poslední lednový den byl fakt suprový. Přišla jsem domů utahaná jak kotě. Honza s Aronem nás vyzvedli a vzali nás na cvičák. Tedy nejdřív jsme se trošku prošli přes pole a lesem. Aron si vystavoval, malá ho zas drtila nájezdy. Chvíli jsme si i přetahovaly spolu na vodítku s povelem „K noze!“, ale láska k Aronovi je silnější než jakýkoliv donucovací prostředek k poslouchání. Aron se pak „malinko“ proběhl za srnkou, spokojeně hluchý si za ní běžel;) Na cvičáku jsme jen tak koukaly, tedy pokud nepočítám rozcupovaný aport;-) Ale jen drobek… Malá chtěla zahubit toho hnusného králíka!=) A večer krásně chrupala se želvou… no, mrkněte se…

Ilustrační fotky posledních pár dní s Gracinkou… škoda jen, že včerejší demolice byla nebyla zfotodokumentována;(


V pátek jsme toho měly fůru na práci. Ale jak bylo hezky, tak jsem zabalila učení a vyrazily jsme hned dopoledne ven, bylo jak v dubnu. Pobíhala jsem s Grace jen v mikině, měly jsme celý sad pro sebe. Vyřádily jsme se dosyta. Hned po obědě jsme měly s sraz s Aronkem a Honzou. Za klukama jsme jely autobusem. Musím Grace pochválit, jak útrpně vydržela 20minutovou cestu s košíkem na tlapičce. Sice měla výraz „zavolejte ochránce zvířat“, ale dalo se to, neodebrali mi ji;-)

 

Dnes bylo dopoledne opravdu nádherně. Zabalila jsem předstírání učení a vyrazila s Grace na hodinou prochajdu na Kaňk. Řekla jsem si, že když už jdeme, tak i se vzděláním. Na Kaňku je přírodní památka po pravěkém moři, takže jsme to s Grace šly obhlédnout, jestli tam neplavou ještě nějaké pravěké příšery nebo snad dokonce neběhají dinosauři. Podnikly jsme tedy trochu horolezecký výsadek, ale Grace byla nadšená. Nakonec jsme se proběhly i po lese.. Prostě pohoda. To je tak, když se člověk fláká o zkouškovém. Fotogalerie je samozřejmě na svém místě;)

 

 


"Nedělní odpoledne stane se pro mnohé chvílí volna,
někdo si běhá jen tak po lese, jiný zas chodí zvolna.
My však neznáme rozkoš oddychu a sportujeme v houfu,
nikde nejmenší známky po břichu, my propadli jsme golfu.

René, já a Rudolf chodíváme na golf,
René, já a Rudolf chodíváme na golf,
René, já a Rudolf chodíváme na golf,
René, já a Rudolf chodíváme na golf.

Nedělní odpoledne stane se pro mnohé chvílí nudy,
někdo to pomyšlení nesnese a tak jde válet sudy.
Věřte, že nás už vůbec nevábí ve tvářích dívek důlky,
můžou mít vlasy jako hedvábí nám stačí řádné hůlky.

René, já a Rudolf, chodíváme na golf,
René, já a Rudolf, chodíváme na golf,
René, já a Rudolf, chodíváme na golf,
René, já a Rudolf, chodíváme na golf."

(J.Schellinger)

Konečně se mi nashromáždilo více hezkých fotek, tak jsem využila rajče;)

Mrkněte se, jak to Grace sluší „při práci“. Je vážně úchvatná na slunku, kdyby nebyla ještě taková náfuka a nechávala se fotit. Vždycky jí musím tisíckrát přemlouvat, aby chvíli postála, aby mi hned skočila po foťáku=)

Fotky jsou z tohohle týdne – zalité sluncem a gordoními bláznovinami.
ODKAZ

 
Developed by Darja 2007