Arry z Dvorku Čamourku "GRACE"

z deníku jedné gordonky

Statistika

MAPA SETŘÍHO OSÍDLENÍ

Leden 2008

Akce pátek


V pátek jsme toho měly fůru na práci. Ale jak bylo hezky, tak jsem zabalila učení a vyrazily jsme hned dopoledne ven, bylo jak v dubnu. Pobíhala jsem s Grace jen v mikině, měly jsme celý sad pro sebe. Vyřádily jsme se dosyta. Hned po obědě jsme měly s sraz s Aronkem a Honzou. Za klukama jsme jely autobusem. Musím Grace pochválit, jak útrpně vydržela 20minutovou cestu s košíkem na tlapičce. Sice měla výraz „zavolejte ochránce zvířat“, ale dalo se to, neodebrali mi ji;-)

S klukama jsme se proskotačili venku. Grace viděla prvně potok, takže ho nečekaně otestovala. Plave krásně. Jen jí to trochu unášelo, už jsem se bála, že budu podnikat akci pobřežní hlídka (bohužel bez fotek, byla jsem dosti v šoku). A vrchol pátečního socializování byla návštěva hospody. Měla jsem dohodnutý pokec s kámoškou, nakonec šli s námi i kluci, takže se gordonci hezky vyblbli. Konečně Aron pochopil, že s malou se dá i bezvadně hrát! Grace byla úplně hotová. Hodnější nikdy nebyla;) Holt zážitky unaví…!

 
A proč jsme neaktualizovaly? Byla jsem ve čtvrtek v Brně a Grace stačila během 2hodinové samoty požrat přípojku na net! Takže jsme se málem kufrovaly pod most, nikdo s námi ve čtvrtek nemluv, protože ta malá nestvůra odtrhla naší rodinu od virtuální reality;-)

 
Galérka z pátku je samosebou tady…

Žádné komentáře
 
Developed by Darja 2007