Arry z Dvorku Čamourku "GRACE"

z deníku jedné gordonky

Statistika

MAPA SETŘÍHO OSÍDLENÍ

Únor 2008

Fotky nejsou zrovinka v nejlepší kvalitě.

Nevím, jestli se mi nějak extrémně ten den klepala ruka, ale i když bylo ze začátku v celku jasno, většina psů v pohybu je rozmazaných. No, posuďte sami…


Trochu náročnější procházka, která měla být jen tak na hoďku a nakonec byla skoro celodenní. Opět selhal můj orientační smysl. I když se mu to častokrát nestává. Ale aspoň jsme si protáhli tělo pořádně. Fotky jsou bezva;)

Fotky z privátu.

Akce medvídek

Našly jsme ho úplně nového při posledním nočním venčení a stal se největším kámošem Gracinky.

Venčení s Vilmou a Amigem na Kraví hoře.

Nádherné prosluněné fotky.

Terka jela s Bodlákem do Prahy už ve středu, ale podařilo se mi ji ukecat na menší vychajdu ještě ve středu odpoledne. Sluníčko poprvé za celý týden trochu vykukovalo. Psíci dováděli jako o závod, my jsme se jen kochaly krajinou. Fotky se samozřejmě náramně vydařily!

V úterý 19.2.08 jsme se rozhodli, že podnikneme výsadek opět na Mediánky. Nebylo moc času na vyběhání dravé zvěře, ale šli jsme hlavně s vidinou pivka na prosluněné terase. Sluníčko nakonec nevylezlo. Pivo bylo dobré. Nasmáli jsme se. A nakonec sprintovali ještě na večerní přednášku;)

O víkendu jsme slavili babiččin svátek. Bylo nádherné počasí. Měla bych i zasněžené fotky, kdybych si po obědě nehodila šlovíčka. Po 2hodinovém spánku zbylo ze sněhové nadílky opravdu málo. Fotky vyšly hezké, jen je jich trochu poskrovnu;)

Nechaly jsme se nalákat Míšou a Kápem a v úterý dopoledne jsme šli na Kraví horu – opět naše osvědčená partička, 3holky a 3psi. Grace většinou jen okukovala, co že se to na psím hřišti dělá. Nejdříve dvakrát skočila překážky, pak pochopila, že se dají snadno obcházet. Áčko í dělalo menší problémy, ale za piškot ho překonala;) A kladinu nakonec běhala i sama. Bodláka tyhle agiliťácký aktivity moc nebraly, dělal to jen kvůli Terce. Kápo byl největší agiliťák, běhal, skákal, podlézal či jinak překonával vše a s radostí.

Ahoj všem nedočkavým a zvědavým!

Konečně máte možnost omrknout naší idylku v Nízkých Tatrách. Fotky krásně dokreslují naše zážitky z deníčku. Dala jsem na rajče většinu fotek co mám. Udělejte si kafčo, pohodlně se usaďte a kochejte se fotkami.

Se zpožděním jsem na rajče dala fotky z venčení se Sindy, Amigem a Charliem v Řečkovicích. Bylo k večeru, takže kvalita fotek není nic moc;(

 
Developed by Darja 2007