Arry z Dvorku Čamourku "GRACE"

z deníku jedné gordonky

Statistika

MAPA SETŘÍHO OSÍDLENÍ

Červen 2011

naše významné dny

„Je hezčí vítězit než prohrávat. Porážky jsou hrozné jen proto, že se musí vysvětlovat a ospravedlňovat.“ (Dušan Radovič)

Během minulého týdne jsme si splnila dva dětské sny. Ani jeden si ještě plně neuvědomuji, ale slzy radosti přišly a vím, že mi tahle moje malá vítězství  již nikdo nevezme.

V neděli 12. června jsme se s Grace již počtvrté vypravily na speciální výstavu ČPSK. Letošní ročník posuzoval pan Josef Němec. Počasí nám vůbec nepřálo, od rána pršelo a pečlivě načesaní setři byli mokří, urousaní, ale spokojení.  Jak je tomu již zvykem, na SV ČPSK nejezdí měho vystavovatelů, i když je to obrovská škoda. Za gordony soutěžili Čamourci a Mařenka. Bastien z DČ si v mezitřídě vyběhal s paničkou V1 CAC, Bond z DČ v otevřené V1 CAC a v následném „bratrovražedném“ souboji i vítěze speciální výstavy! Arry z DČ (Grace) ve třídě pracovní předvedla jednu ze svých nejlepších výstavních prezentací ziskem V1 CAC  v boji o vítězku speciální výstavy se utkala s Mařenkou (Maria Matilde Scotch DAMA Krkonoše), která ve tř. vítězů získala V1 CAC. Mařenka nás právem porazila, ale já jsem i přesto byla nejspokonější majitelkou GS minimálně ve střední Evropě, jelikož Grace svým výsledkem splnila poslední podmínku k udělení titul „ČESKÝ ŠAMPIÓN“.  Titul BOB získala Mařenka. Vítězem celé speciální výstavy se stal AS Goldík (Latin Lover High Dreamer in Gold).

Moje fotogalerie ZDE

Fotogalerie na webu pořádajícího OMS Praha 4 ZDE

Můj den D přišel ve čtvrtek 16.června, kdy jsem překročila svůj práh dospělosti (maturita je již dávno zapomenuta) a po splnění poslední státnice jsem se stala paní doktorkou. Po promoci se budu pyšnit titulem MVDr. před jménem, i když stále vypadám spíš na nejhodnější sestřičku v ordinaci. Tímto jsou mé dny ve městě Brno sečteny.  Zatím to ovšem vypadá, že pouze do září. Aneb jak se říká: Kdo umí, umí.Kdo neumí, učí.(Kdo neumí učit, učí tělocvik – slibuju, že tělesnou výchovu přenechám odborníkům!)

Žádné komentáře
 
Developed by Darja 2007