Arry z Dvorku Čamourku "GRACE"

z deníku jedné gordonky

Statistika

MAPA SETŘÍHO OSÍDLENÍ

červenec 2011

Na konci července jsme se jako loňský rok vydaly s Grace na krajskou výstavu v Žebětíně, která nás loni nadchla svojí skvělou organizací. Oproti minulému roku nám počasí přálo. Setry posuzoval pan Josef Němec  a Grace si odnesla ocenění nejvyšší (V1, vítěz třídy vítězů a krajský vítěz!). V závěrečných soutěžích se o nejkrásnější fenu výstavy již neprosadila.

Pozadu s tituly nezůstali ani naši staří dobří známí, PRTi Kápo a Lyla, irčan Eddie a angličan Falko pod mým handlingem,  všichni si  taktéž odváželi domů novopečené krajské vítěze. Nováčci ve výstavních kruzích, teta Terka s POI Kiwim, byli posouzeni paní Ubrovou s výsledkem VN1!!!  Obdobně si vedli Lukáš s odchovánkem Astonem z Čertovy rokle (MOK), kdy si oba vedli jako profíci a získali VN1!

Všem moc gratulujeme a příští rok naviděnou ;)

Odkaz na rozsáhlou fotogalerii ZDE

Někdo jezdí na dovolenou k moři, my se jely s Grace chytat bronz do Těšan…

Přes loňský trénink se na Grace projevila moje nedůslednost a lenost, vodu jsme netrénovaly od srpna 2010. Loni nás trápila jen ochota k práci na hluboké vodě, jelikož jsem netušila, jak ji ve vodě udržet 2minuty. Letos mi Grace ukázala, že ona neumí nic, natož plavat. Zlomilo se to až koncem výcviku, máme na co navazovat a víme jak na to. Děkujeme Jaromírovi (www.lovecky-vycvik.cz) a Janě, ostatně i dalším výcvikářům, za cenné rady!

Výběr fotek „Grace v akci“ v odkazu ZDE

 
Developed by Darja 2007