Arry z Dvorku Čamourku "GRACE"

z deníku jedné gordonky

Statistika

MAPA SETŘÍHO OSÍDLENÍ

Leden 2011

BILANCE 2010

S novým rokem je třeba bilancovat ten minulý.

Grace se zúčastnila 4 výstav s těmito výsledky:

                MVP České Budějovice – tř. pracovní V1 CAC

                SVP ČPSK – tř.otevřená V2

                Krajská výstava Žebětín – tř.pracovní V1 VTP

                MVP Mladá Boleslav – tř.pracovní V1

Pokračovaly jsme v přípravě na zkoušky – aporty a dohledávky jsou již na velmi dobré úrovni, dokonce jsme několikrát měly možnost pocvičit s liškou. 

Grace se účastnila výzkumu na podporu poznání rekonvalescence nádorů mléčné žlázy, byla ji odebrána krev  a její výsledky byly použity ve skupině kontrolní (zdravé feny).  Grace má všechny hematologické a biochemické parametry v normě!

Každá slečna občas zajde na kosmetiku, i Grace si nechala vylepšit svůj „skotský“ úsměv – odstranění zubního kamene a při té příležitosti byl proveden i RTG loketních kloubů. MVDr. Vomáčka zaslané snímky vyhodnotil jako DLK 0/0.

V letošním roce jsme měli možnost (díky naší mílé chovatelce – děkujeme ještě jednou) se zúčastnit jednoho honu. Grace pracovala především v lese při nahánění jako profík!

Jako třešnička na dortu je umístění Grace v „Gordonsetrovi roku 2010“ – Grace unikla TOP 10 o jednu jedinou pozici, ve fenách se umístila na krásném sedmém místě. Prvenství si  s přehledem odnesla Maria Mathilde Scotch DAMA Krkonoše (nej fena i TOP GS 2010!) a mezi psi bodoval Nat Kingdom Scotch DAMA Krkonoše. Moc Mařence i Natíkovi gratulujeme. Celkové výsledky ZDE.

Pro nás úspěšný rok jsme završily návštěvou v CHS DAMA Krkonoše, kde mají právě štěňátka. Jsou kouzelná.  Vnučka Grace je moc hrdá na svého dědu Dastina, který spolu s Ričí tyhle krásné gordonky počal. Několik fotografií ZDE.

 

Let´s to cut up old touches.

Grace participated in 4 dog show last year:

                CACIB České Budějovice – Working class – Exc.1, CAC

                Special Dog Show ČPSK – Open class – Exc.2

                Regional Dog Show Žebětín – Working class – Exc.1, Winner of Working class

                CACIB Mladá Boleslav – Working Class – Exc.1

We followed on training for working tests – retrieving and searching is on great level now. We had a chance to train several times with fox too.

Grace took part in research work about mammary tumors in dogs. She was in control group (healthy female dogs) and her hematological and biochemical results are standard.

We looked forvard to Grace´s ED results and she gained ED free from MVDr. Vomáčka.

Grace had a chance to show her working quality on a hun where we were invited by our great breeder Jiřinka (CHS z Dvorku Čamourku), thank you so much again! Grace loves working in forest so much!

Grace got an unexpected result in  competition „Gordon Setter 2010“. TOP 10 possition we missed by one place. Grace gained 7th place between female Gordon Setters. The winners were Maria Mathilde Soctch DAMA Krkonoše between females (also TOP Gordon Setter 2010!) and Nat Kingdom Scotch DAMA Krkonoše between males.  Warmest congratulations to Maria and Nat from us! Whole results is possible to see HERE.

We finished year 2010 with a lovely visit of kennel DAMA Krkonoše because they´re having puppies at the moment. Several photos of 16days-old-puppies HERE.

Žádné komentáře
 
Developed by Darja 2007